Tabela modelleri

Tabela modelleri

Işıklı tabela modelleri, ışıksız tabela modelleri, paslanmaz harf tabela modelleri, kutu harf tabela modelleri, led tabela modelleri için tabelacı hizmetinizdedir. Sizlere en uygun ve ucuz tabela fiyatları ile tabela imalatı ve montajı hizmeti sunmaktayız.

Günün mimari anlayışı ile gelişen tabela modelleri için kullanılan teknikler bundan 30 yıl önce sadece fırça tabelacılığı ile sınırlı iken artık günümüzde teknolojinin de bizlere sunduğu imkanlar sayesinde farklı tabela modeli çeşitleri imal edilebilmekte ve kullanılmaktadır.

İstanbul’un en eski tabelacılar merkezi olarak kabul edilen Cağaloğlu, bir zamanların en şık ve en özel tabela modelleri imal edenlerin bulunduğu bir adres idi. Cağaloğlu fırça tabelacılığı dönemlerindengünümüze faaliyet gösteren Goloğlu reklam ve tabela servisi günümüzün gelişen teknolojik tabela trendlerini yakından takip etmesi nedeni ile pek çok yerli ve yabancı firmalar ile çeşitli kurum ve kuruluşların tabela modelleri imalat ve montaj işlemlerini başarı ile tamamlamıştır.

Rakiplerinizin kullandığı basmakalıp tabela modeli örnekleri yerine kendinize has ve işletmenizi gerçek anlamı ile ifade edecek led tabela, paslanmaz harf tabela, kutu harf tabela, cephe reklam giydirme ve benzeri tabela imalatı ve montajı yaptırmak isterseniz tabelaci.tv sitemiz üzerinden ve iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfamızdaki irtibat bilgilerimizden bizimle iletişim kurabilir ve yaptırmayı planladığınız tabela modelleri için ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.