Cephe reklamı

Cephe kaplama olarak da bilinen cephe reklamı giydirme ve cephe reklamı kaplama için ucuz cephe reklam kaplama fiyatları ile tabelacı hizmetleri sunuyoruz.

Dış mekan cephe kaplama ve cephe giydirme işlemleri ile reklam en dikkat çekici reklam yöntemleri arasındadır.

Dış mekan cephe kaplama ve cephe giydirme için iki yöntem bulunmaktadır. ilk olarak cam üzerine yapılan dış mekan cephe kaplamaları diğeri ise duvar üzerine yapılan dış mekan cephe kaplamalarıdır.

Cam üzerine yapılan dış mekan cephe reklam kaplamaları için önce cephenin düzgün bir şekilde deterjan ile temizlenmesi gerekmektedir. Zira havadaki tozlardan tutun egzoz dumanları ve benzeri bir çok zerrecikler cam üzerine nüfus ettiğinden camda tozla birlikte bir yağ tabakası oluşturmaktadır. Önce bu katmanın temizlenmesi gerekmektedir. Temizlik işleminden sonra montaj işlemine geçmeden önce uçucu özelliğe sahip ispirto ile camları temizleyip delikli folyo malzemeyi sonrasında yapıştırmak gerekir. Bu uygulama sayesinde One Way Vision malzemenin camda kalabileceği en süreyi artıracaktır.

Bina reklam kaplama işlemi resmin en üst kısmından başlayarak aşağıya doğru yapılır. Cephe giydirme işlemi yapılan cephenin bazı bölümleri cam bazı bölümleri ile alüminyum, kompozit, panel gibi kör malzeme olarak adlandırılan zeminler olabilmektedir. Bu zeminlerde cama gelen yüzeye delikli folyo, diğer kör yüzeylere ise folyo baskı yapılması gerekir.

Dış mekan reklam giydirme sırasında kullanıla nOne Way Vision malzemeyi yapıştırma esnasında malzeme delikli olduğundan hava kabarcığı bırakamazsınız. Bu işlem kolaydır fakat kör yüzeylerde hava kabarcıkları kalabilmektedir. Bunlarda iğne ucu ile patlatılarak havası alınmaktadır. Dış mekan cephe reklam kaplama işlemleri için One Way Vision ve folyonun camlara tam sıfır kesilmesi gerekmektedir. Aksi halde rügrar, yağmur ve başka diğer etkenlerden dolyaı folyo ve One Way Vision kalkabilir. sonrasında ise bir kenarından kalkan folyo ve Onve Way Vision, malzemenin tamamına etki edecek şekilde kalkacaktır. Bu sebele camlara sıfır kesilmesine dikkat edilmesi gerekir. Ayrıca montaj işleminde iskele yerine vinç kullanılması sayesinde daha hızlı ve sorunsuz montaj işlemi yapılabilmektedir.

Cephe reklam giydirme ve cephe reklamı kaplama işlemleriniz için İstanbul Avrupa yakası Osmanbey, Nişantaşı, Teşvikiye, Şişli, Harbiye, Elmadağ, Taksim, Cihangir, Beyoğlu, Tünel, Galatasaray, Kasımpaşa, Halide Edip, Okmeydanı, Bomonti, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Zincirlikuyu, Etiler, Levent, Ulus, Maslak, Sarıyer, Yeniköy, Arnavutköy, Ortaköy, Beşiktaş, Yıldız, Fulya, Dikilitaş, Fındıklı, Karaköy, Eminönü,sirkeci, Çemberlitaş, Sultanahmet, Laleli, Aksaray, Fındıkzade, Kocamustafapaşa, Çapa, Haseki, Topkapı, Cevizlibağ cephe reklam kaplama ve tabela servisi hizmetinizdedir. Ayrıca Bakırköy, İncirli, Ömür, Bahçelievler, Haznedar, Esenler, Yayla, Bağcılar, Merter, Avcılar, Sefaköy, Güneşli, Halkalı, Küçükçekmece, Büyükçekmece semtleri civarında cephe kaplama işlemleri için en uygun cephe kaplama fiyatları ve cephe giydirme fiyatları ile hizmet sunan Goloğlu tabela reklam hizmetleri uzman kadromuz ve yılların deneyimi ile edindiğimiz tecrübemizden faydalanmak isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Cephe kaplama olarak da bilinen cephe reklamı giydirme ve cephe reklamı kaplama için ucuz cephe reklam kaplama fiyatları ile tabelacı hizmetleri sunuyoruz.
Cephe reklam fiyatları için ucuz cephe giydirme fiyatları ile dış mekan cephe reklam giydirme ve bina dış mekan reklam kaplama hizmetleri; tabelaci.tv’de (:

Bir cevap yazın